Rozlúčka so slobodou v zahraničí? Prečo nie!

Rozlúčka so slobodou sa nemusí konať v miestnom bare, pri fľaši šampanského a s nie veľmi príťažlivým striptérom. Vyberte sa s nevestou a družičkami do zahraničia a užite si spoločný a nezabudnuteľný výlet. Ženy, móda, jedlo, pitie – a kopec zábavy. Kam vyraziť?

Rozlúčka so slobodou v zahraničí? Prečo nie!

(zdroj: unsplash.com)

Ak netúžite po klasike

Rozlúčka so slobodou sa stala takmer tradíciou, ktorú snúbenci musia splniť tesne pred svadbou. Ženy si na rozlúčke so slobodou svojej kamošky dávajú zvyčajne oveľa viac záležať. Balóny, šerpa, korunka, darčeky, torta a iné drobnosti, ktoré k pravej ženskej párty patria. Rozlúčka so slobodou však nemusí vyzerať takto klasicky. V zahraničí, na neznámych miestach, ktoré vám prinášajú úplne iné možnosti, je to predsa o niečo špeciálnejšie. Dôležité je však spraviť si plán a taktiež si rozmyslieť, o čom by rozlúčka mala byť. V nasledujúcich riadkoch vám ponúkame tipy na miesta aj aktivity, ktoré môžete v konkrétnych destináciách podniknúť!

Do tepla alebo do zimy?

Naším prvým tipom je Marbella v horúcom Španielsku. V tomto meste sa totiž o poriadnu zábavu určite nemusíte báť. Beach párty, bary, more, slnko, Španielsko – a nahé telá nádherných Španielov. Rozlúčka so slobodou tak nebude len nudná párty v meste, ale aj rozpaľujúca oslava s osobným dídžejom na pláži. Netúžite po teple, ale naopak, zime? Vyberte sa na Island. Rozlúčka so slobodou nemusí byť prvotne len o tancovaní, pití šampanského, ale môžete zažiť dobrodružstvo, ktoré vám presne ukáže, čo je to sloboda a život. Krásna príroda, občas na pokraji útesu, kde sa pozriete dole a zistíte, že život je poriadne labilný a treba si ho užívať plnými dúškami. Ocitnete sa takmer na konci sveta a uvidíte nečakané prírodné krásy. Aj toto môže byť ozajstná a poriadna rozlúčka so slobodou.

Vyberte sa na chatu

Nádherné Taliansko, úžasná architektúra, ešte krajší Taliani, ktorí vám ukážu, ako sa dá poriadne zabaviť v cudzine – čo viac si priať? Čo sa stane tam, ostane tam. Totálne romantické miesto, avšak aj poriadne dokonalá turistická destinácia, ktorá vám zaručí nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou s tými najlepšími družičkami. Rím ponúka nielen rôzne pamiatky, ktoré môžete počas dňa navštíviť, ale aj plno podnikov na výborný obed, večeru a hudbu, kde sa večer môžete poriadne odviazať. Ak sa svadba koná napríklad v zime, vašou destináciou môžu byť pokojne aj hory. Prenajatá chata, luxusný hotel, wellness, masáž, spoločenské hry a sauny. Hotel s plnou penziou, dobrým jedlom a samozrejme nejaký ten bar. Cez deň sa môžete pokochať prírodou, zalyžovať si a večer to poriadne rozbalíte v bazéne či saune. Rozlúčka tak môže byť aj oddýchnutím si od bežného života a načerpaním síl do nového manželstva. Do akejkoľvek destinácie sa už vyberiete, ubytovanie cez Booking lacnejšie nájdete naozaj všade. A nezabudnite ani poistiť sa, kedy sa vám určite bude hodiť exkluzívna zľava na cestovné poistenie.