Luxusné koktejlové šaty

koktejlky

Elegantne a šik

Nevoňajú vám dlhé zdobené róby na spoločenské akcie, v ktorých by ste vyzerali ako vianočný stromček? Ak vás nebrzdí dress code, voľte luxusné koktejlové šaty. S dlhými štíhlymi nohami vykukujúcimi spod kratšej dĺžky sa budete na večierku, oslave či firemnom meetingu prechádzať ako laň.

Občas by ste márne hľadali ženu, ktorá by v šatníku nemala aspoň úplný základ, univerzálny model pre všetky spoločenské akcie, známy ako „malé čierne“. Vo výbere kratších šiat, ktoré chcete do zbierky pridať sa nebojte ani výraznejších farieb či vzorov. Vo farebne fádnom čiernom modeli nemusíte tak vyniknúť. Ani keď bude decentne strihaný a zdobený čipkou.

Čím krajšia postava, tým väčší výber a sloboda zobrať si na seba mnoho prevedení. Kúpený model sa vždy páči v prvom rade majiteľkám. Farba ladí k farbe očí alebo sa skvelo dopĺňa s farbou vlasov. Ryšavky a blondýnky zažiaria v jemnej modrej, brunety zasa v smaragdovo zelenej. Výber je však voľný. Ak strih sedí a látka krásne obopne telo, no nepridáva pritom kilogramy navyše, nie je veľa vecí, ktoré by sa dali pokaziť.

Keď jedny doma máte, máte vyriešenú otázku oblečenia na mnoho udalostí. V podstate na všetky, kde sa vyžaduje elegantné oblečenie. Kratšia dĺžka vôbec nepôsobí vulgárne alebo inak nevhodne. Striktných pravidiel o dlhej sukni sa držia zväčša iba fašiangové plesy. Inak si koktejlky môžete dovoliť skutočne všade. K tomu už iba vhodné topánky a kedykoľvek sa vám v rukách vyskytne pozvánka na promócie, honosnejšie oslavy alebo glamour večierky, môžete vyraziť prakticky okamžite. Outfit máte vybavený!

Rozhodne odporúčame kúpu aspoň jedného modelu. Aj vtedy, ak sú nohavice vašou druhou kožou. Ruku na srdce, môžete spokojne povedať, že ste sa nikdy nemuseli obliecť žensky? Vyzuť aj nízke topánky a prejsť k podpätkom? Ak ste našli takýto okamih, viete, že tento elegantný odev v skrini mať musíte!