Dámské retro plesové šaty

retro

Návrat do čias minulých

Fascinovala vás história ešte skôr, ako ste sa s ňou zoznámili na hodinách dejepisu? V minulosti sa udialo veľa dobrých aj zlých vecí a tiež nám z toho veľa zostalo dodnes. Inšpiráciu berieme zo všetkých oblastí. Napríklad v takej móde sa počas celej jej histórie premlelo už hocičo. Divné účesy a ešte divnejšie strihy a látky striedali také, na ktoré by ste závistlivo a túžobne dokázali hľadieť celé hodiny. No a vidíte, opäť sa to vracia! Móda rokov minulých klope na brány nielen módnych prehliadok, ale aj butikov. Krásnym príkladom sú oldies kúsky a doplnky, ktoré ozvláštnia fádne outfity z aktuálnych kolekcií módnych reťazcov, akých je na ulici stovka.

Čo takto zasvietiť od hlavy až k päte oblečená v nádherných retro šatách? Vyskúšať nevšedné farebné kombinácie, pevnejšie materiály, čipky, klobúčiky a iné doplnky, bez ktorých kedysi dámy nevyšli do spoločnosti.

Odevy inšpirované historickou módou sú presne pre ženy, ktoré chcú upútať, no nie za cenu odvážnych výstrihov a priesvitných materiálov. Odetá v retro modeloch zaujmete ešte viac. A len v tom najlepšom! Vkročíte do miestnosti a budete vyzerať očarujúco, ako vystrihnutá z pin-up fotografie či nežného romantizmu.

Tieto vintage modely sú šité tak, aby zvýraznili ženskú postavu v tvare presýpacích hodín a originalita je ich druhým menom. Utopíte sa v záplave nádherných vzorov, od kvetov po bodky, nerušivých čipiek a volánikov, ktoré pridajú k outfitu dievčenskú iskru! Výborný úlet a odskok od klasických plesových modelov. Tieto si budete strážiť ako oko v hlave a nosiť všade, kde sa to bude hodiť.

Odetá v takomto modeli sa viac nemusíte báť módneho faux pas s rovnakými šatami na jednej udalosti. K vášmu stylingu sa žiadna žena na oslave či plese ani len nepriblíži! A čo viac, na zoznam udalostí, kde si ich ešte oblečiete, môžete s pokojným svedomím pridať aj maškarné večierky!